title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Kucharz
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0913
OBOWIĄZKI:

gotowanie posiłki dla dzieci, sporządzanie zakupów, ustalanie jadłospisu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska
Uprawnienia: doświadczenie w zbiorowym żywienu

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Hotel Natura Residence **** Business & SPA

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Siewierz

Dodane: wczoraj
Umiejętność organizacji pracy własnej. Umiejętność pracy w zespole. Kreatywność, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista. Łatwość nawiązywania...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Wodzisław Śląski

Dodane: 2022-09-22
Przygotowywanie potraw według poleceń. Utrzymywanie czystości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Kucharz

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: 2022-09-18
sporządzanie potraw kuchni ukraińskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wymagania: podstawowe/zawodowe, pożądana znajomość kuchni...