title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Kucharz
Miejsce pracy: Istebna
Numer: StPr/20/1275
OBOWIĄZKI:
gotowanie i przygotowywanie potraw, organizacja pracy kuchni i wydawania posiłków, planowanie jadłospisu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : gotowanie i przygotowywanie potraw, organizacja pracy kuchni i wydawania posiłków, planowanie jadłospisu

Miejsce pracy:

Istebna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie