title

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kucharz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0428
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie posiłków dla 71 dzieci w przedszkolu tj.śnidanie, obiad, podwieczorek. Dbałość o właściwą kaloryczność posiłków. Stosowanie zasad i norm żywienia przewidzianych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przestrzeganie zasad HACCP przy przygotowaniu posiłków. Przestrzeganie w pracy instrukcji dobrej praktyki higienicznej.- Godziny pracy: 6:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku kucharza. Mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni przedszkolnej lub szkolnej. Wymagana książeczka sanepidu. Mile widziane wykształcenie gastronomiczne. Mile widziany dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie kucharz.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach