title

Kurier/ kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0506
OBOWIĄZKI:
doręczanie i odbieranie przesyłek, obsługa terminala i urządzenia zebra, prowadzenie samochodu dostawczego do 3.5t, rozliczanie dokumentów, drobne prace magazynowe związane z wydzielonym rejonem kuriera.Praca na terenie śląska, baza w Gliwicach ul. Bojkowska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
Uprawnienia: zaświadczenie o niekaralności
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

sumienność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu