title

Kurier rowerowy (k/m)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów, Katowice, Sosnowiec
Nr ref.: KR/KAT/1021
Obowiązki:
  • dowóz posiłków z restauracji pod adres klienta.
Wymagania:
  • telefon z systemem android lub IOS,
  • pełnoletność,
  • komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • dyspozycyjność min. 40 godzin w miesiącu,
  • chęć do pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + bonusy + napiwki,
  • pracę na terenie: Chorzowa lub Katowic, lub Sosnowca,
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich możliwości,
  • możliwość pracy stałej lub dodatkowej.