title

Laborant / Laborantka

Ogłoszenie numer: 7001988, z dnia 2022-05-27

PROFTECH Sp. z o.o.

Firma PROFTECH Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2005 roku i zajmuje się pomiarami stężeń i emisji zanieczyszczeń wprowadzanych do powietrza.  Firma działa w systemie jakości zgodnym z polską normą PN-EN ISO 17025.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. wagowe, miareczkowe, spektrofometryczne, absorpcji atomowej rtęci,
  • przygotowywanie próbników do poborów,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • udział w utrzymaniu systemu jakości zgodnego z polską normą PN-EN ISO 17025.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane wykształcenie branżowe)
  • mile widziana podstawowa znajomość pracy w laboratorium
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • umowa o pracę - pełny etat lub pół etatu (jesteśmy elastyczni)
  • rozwój, opiekę doświadczonego pracownika podczas wdrażania się do pracy
  • udział w kursach i szkoleniach
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie grupowe
  • przyjazna atmosfera