title

Ładowacz

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Ładowacz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: 94/10/2022
OBOWIĄZKI:
Składowanie materiału przekazywanego z produkcji.Prawidłowy i bezpieczny załadunek ekspediowanych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: mile widziane uprawnienia hakowego
Uprawnienia: obsługa podstawowych narzedzi pomiarowych (suwmiarka, taśma zwijana, grubościomierz)
Uprawnienia: praca w zespole

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice