title

Lekarz Chorób zakaźnych

Miejsce pracy: Katowice
Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mobilny serwisant instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2020-10-06
naprawa instalacji hydraulicznych w mieszkaniach i lokalach klientówWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brakUprawnienia: dokładność,...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Opiekun osoby starszej

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka i pielęgnacja osób starszych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 7.00-15.00, 12.00-20.00...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Starszy specjalista do spraw finansowych

Lokalizacja: śląskie / Międzyświeć

sporządzanie list płac, naliczanie składek ZUS, podatku dochodow. od osób fizycznych, zasiłki chorobowe, macierzyńskie, itp., przygotowanie RP-7, PIT-11,...