title

Lekarz Endokrynolog dziecięcy

Miejsce pracy: Katowice

Jeśli posiadasz:
  • tytuł specjalisty
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych,
  • dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • benefity abonamentowe – pakiet sportowy Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • benefity jednorazowe i oferty rabatowe – in. bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Zobacz podobne oferty

Robotnik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: wczoraj
Dozór oraz kontrola czystości na kąpielisku, zgłaszanie przełożonemu wszelkich braków w środkach czystości, innych zastrzeżeń i uwag. Wymagania konieczne:...

Pracownik produkcji

-praca przy zbijaniu palet-sprzątanie hali-proste prace pomocnicze na hali produkcji Wymagania inne: Motywacja, chęć do pracy, doświadczenie nie wymagane.

Hostessa

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Promocja produktów w Czeladzi oraz Bedzinie Delikatesy Centrum Wymagania inne: status uczeń/student,