title

Lekarz medycyny pracy

Ogłoszenie numer: 7059321, z dnia 2022-06-15

BetaMed SA istnieje na rynku od ponad 20 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed SA są ludzie. Zatrudniamy ponad 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny. Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 6000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni medycyny pracy

Wymagania

  • dyplom ukończenia uczelni medycznej
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z medycyny pracy
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z pacjentem
  • odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • współpracę w ramach kontraktu lub umowy zlecenia – w zależności od preferencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie, indywidualnie negocjowane stawki
  • komfortowo wyposażone gabinety, dostosowane do potrzeb konkretnego lekarza
  • pracę w komfortowych warunkach, w nowoczesnej placówce z dostępem do miejsc parkingowych
  • przyjazną atmosferę pracy przy wsparciu administracyjnym i informatycznym