title

Lektor języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1635
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne, roczne doświadczenie, znajomość języka angielskiego. Praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Kreatywność, komunikatywność, perfekcyjne posługiwanie się językiem angielskim. Charakterystyka pracy: prowadzenie zajęć z języka angielskiego na różnych poziomach oraz w różnych grupach wiekowych. Wynagrodzenie do uzgodnienia (z możliwością podwyżki), godzinowe. Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Kontakt telefoniczny z pracodawcą oraz e-mailowy linguastarrybnik@gmail.com.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

30 - 45 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku