title

Lider / Brygadzista

Ogłoszenie numer: 6060555, z dnia 2021-11-29

Firma zajmująca się produkcją elementów drewnianych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Czeladź

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych na swojej linii,
  • nadzór nad prawidłową obsługą maszyn i urządzeń przez podległych pracowników,
  • zapewnienie realizacji wskaźników/norm produkcyjnych na podległym obszarze,
  • ciągłe podnoszenie jakości i dyscypliny pracy w celu osiągania jak największej wydajności,
  • raportowanie o problemach oraz możliwości ich rozwiązywania Kierownikowi produkcji,
  • zgłaszanie do działu utrzymania ruchu informacji o powstałych awariach i konieczności napraw,
  • motywowanie i ocena podległych pracowników,
  • szkolenia stanowiskowe pracowników,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego,
  • preferowane doświadczenie na stanowisku lider/brygadzista,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność pracy w zespole, planowania i organizacji pracy.
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • premia frekwencyjna,
  • ubezpieczenie grupowe na życie.