title

Lider magazynu

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów zabezpieczeń do obiektów budowlanych. Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność - dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

Aktualnie poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

Najważniejsze obowiązki:
  • Organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przeprowadzaniem procesów magazynowych;
  • Należyte zabezpieczenie załadowanych towarów na samochodzie transportowym;
  • Przestrzeganie zasad pracy w magazynie oraz standardów i regulaminów zakładowych;
  • Egzekwowanie dyscypliny pracy, przepisów BHP oraz utrzymania porządku na magazynie;
  • Wykonywanie prac magazynowych, takich jak: rozładunki, załadunki, segregacja towarów, przygotowanie produktów do transportu;
  • Bieżące raportowanie do przełożonego o realizacji zadań.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w koordynowaniu pracy magazynierów;
  • Znajomość zasad i standardów magazynowania towarów;
  • Uczciwość i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Skuteczność w działaniu;
  • Dobra kondycja fizyczna;
  • Dyspozycyjność;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Liczne benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy.
Proszę o dopisanie następującej klauzuli: "„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.