title

Lider pracowników tymczasowych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/1090
OBOWIĄZKI:
Potwierdzanie wybranym kandydatom do pracy tymczasowej warunków ofety, podpisywanie z nimi umów oraz koordynowanie przepływu dokumentów niezbędnych w dokumentacji pracowniczej;Koordynowanie procesu szkoleniowego zatrudnionych pracowników tymczasowych;Wprowadzanie pracowników tymczasowych do realizacji zadań oraz zapoznanie ich z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi w firmie w zakresie organizacji pracy;Nadzorowanie i kontrolowanie pracowników tymczasowych z wykorzystaniem systemów mierzących kluczowe wskaźniki jakości, efektywności, produktywności i bezpieczeństwa pracy oraz przestrzeganie obowiązujących procedur;Wykonywanie zadań w kraju według potrzeb firmy;Obsługa innego sprzętu biurowego;Praca w zadaniowym systemie czasu pracy;iejsce wykonywania pracy siedziba spółki orza teren calej Rzeczypospolitej Polskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera oraz sprzętu biurowego

Wymagania inne:

- wykształcenie dowolne,- obsługa komputera i sprzętu biurowego,- umiejętność pracy w zespole,- mile widziane prawo jazdy kat. B- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,- mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,- gotowość do pracy w systemie zadaniowym,- gotowość do pracy na terytorium RP i za granicą

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie