title

Lider pracowników tymczasowych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/1090
OBOWIĄZKI:

Potwierdzanie wybranym kandydatom do pracy tymczasowej warunków ofety, podpisywanie z nimi umów oraz koordynowanie przepływu dokumentów niezbędnych w dokumentacji pracowniczej; Koordynowanie procesu szkoleniowego zatrudnionych pracowników tymczasowych; Wprowadzanie pracowników tymczasowych do realizacji zadań oraz zapoznanie ich z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi w firmie w zakresie organizacji pracy; Nadzorowanie i kontrolowanie pracowników tymczasowych z wykorzystaniem systemów mierzących kluczowe wskaźniki jakości, efektywności, produktywności i bezpieczeństwa pracy oraz przestrzeganie obowiązujących procedur; Wykonywanie zadań w kraju według potrzeb firmy; Obsługa innego sprzętu biurowego; Praca w zadaniowym systemie czasu pracy; iejsce wykonywania pracy siedziba spółki orza teren calej Rzeczypospolitej Polskiej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera oraz sprzętu biurowego

Wymagania inne:

- wykształcenie dowolne, - obsługa komputera i sprzętu biurowego, - umiejętność pracy w zespole, - mile widziane prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego, - gotowość do pracy w systemie zadaniowym, - gotowość do pracy na terytorium RP i za granicą

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie