title

Lider zespołu ds. zarządzania produkcją

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje opieramy na współpracy i otwartości Działamy w ramach Grupy Kapitałowej Yawal zatrudniając ponad 800 pracowników, dzięki którym doskonalimy się i rozwijamy.

Miejsce pracy: Herby, koło Częstochowy
W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego
  • Identyfikacja problemów w podległym obszarze oraz wdrażanie dział korygujących
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych i optymalizacyjnych w obszarze produkcji
  • Organizacja spotkań i szkoleń z podległymi pracownikami
  • Szkolenia pracowników oraz rozwój ich kompetencji zawodowych
  • Raportowanie wyników do przełożonego
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w swoim obszarze
Nasze wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (IFS)
  • Umiejętność pracy na wskaźnikach
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Nastawienie na komunikację, współpracę i poszukiwanie rozwiązań
  • Samodzielność, kreatywności i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego