title

Magazynier (branża logistyczno-spożywcza)

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, operatora logistyki żywności, zajmującego się całym łańcuchem dostaw i kompleksową obsługą klienta, współpracującego od lat z międzynarodowymi markami i firmami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Obowiązki
  • załadunek oraz rozładunek towarów w magazynie
  • przyjęcia, segregowanie oraz kompletowanie towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • dbałość o właściwe ułożenie towaru na magazynie
Wymagania
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe jezdniowe (elektryczne)w razie braku uprawnień możliwość wyrobienia przez pracodawcę
  • dyspozycyjność
  • gotowość do ewentualnej pracy w chłodni/ mroźni
  • książeczka SANEPID ( możliwość wyrobienia przez pracodawcę)
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dodatki
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie