title

Magazynier-introligator

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0515
OBOWIĄZKI:
Power (do 30 roku życia)- Przyjmowanie materiałów dostarczanych do magazynów, - Sprawdzanie pod kątem ilościowym i jakościowym,- Rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów w magazynie,- Zabezpieczanie materiałów przed ubytkami, zniszczeniem, kradzieżą,- Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,- Wydawanie towaru odbiorcom, sortowanie, etykietowanie towaru, konserowanie,- Drobne naprawy,- Informpwanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnianai zapasów,- Prowadzenie dokumentacji magazynowej, pakowanie paczek, bigowanie okładek, bindowanie kalendarzy, foliowanie kalendarzy, wykonywanie kalendarzy trójdzielnych,- Wykonywanie okienek kalendarzy,- Pakowanie kalendarzy, - Skłądanie kalendarzy,- Sitowanie okładaek,- Utrzymywanie porzadku, klejenie i dziurkowanie główek, klejenie listew do biuwarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej