title

Magazynier, operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Goleszów
Numer: StPr/22/1651
OBOWIĄZKI:
obsługa magazynu. obsługa wózków widłowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie.

Miejsce pracy:

Goleszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie