title

Magazynier / Pakowacz

Ogłoszenie numer: 4550432, z dnia 2021-05-13

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • Praca na magazynie SORTOWANIE, PAKOWANIE i prace przy WYSYŁCE towaru
  • Przygotowanie paczek do odbioru przez kuriera
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie wymagane
  • Zdolności manualne
  • Sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • Chęć do pracy i uczenia się
  • Solidność, elastyczność, punktualność, dokładność

Oferujemy

  • Stałe miejsce pracy
  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, możliwość uzyskania premii po okresie próbnym
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatny Pakiet Medyczny