title

Magazynier-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0498
OBOWIĄZKI:

Praca w sklepie z częściami samochodowymi, dobór części do pojazdów samochodowych, dostarczanie części do klienta, utrzymywanie relacji handlowych z klientami, prawo jazdy kategorii B, umiejętność posługiwania się systemami do dobru części, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność nawiązywania relacji handlowych, chęć ciągłego rozwoju, mile widziana znajomość języka obcego (niemiecki) w stopniu komunikatywnym. Podania składać e-mailem: agnieszka.perdak@gmail.com

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku