title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Magazynier
Miejsce pracy: Gaszowice
Numer: StPr/20/1374
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP proszone są o skontaktowanie się ze swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych po 60 roku życia. Praca magazyniera. Przyjmowanie i wydawanie towaru. Może być osoba do przyuczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gaszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku