title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1975
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i wydawanie towarów i materiałów do magazynu,- dokonywanie oceny jakościowej i ilościowej przyjmowanych towarów i materiałów,- weryfikacja wykrytych niezgodności w zakresie jakości lub ilości towarów i materiałów,- zgłaszanie reklamacji,- sporządzanie dokumentacji magazynowej w ww. zakresie,- posługiwanie się wózkiem widłowym i sprzętem biurowym, - transport / układanie towarów, materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej,- zabezpieczenie towarów, materiałów przed zepsuciem i zniszczeniem w trakcie magazynowania,- oznaczanie towarów zgodnie z przyjętymi w przedsiębiorstwie zasadami,- odpowiedzialność materialna za powierzone stany magazynowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, doświadczenie zawodowe 2-miesięczne, umiejętność obsługi sprzętu biurowego, komputera i wykorzystania Internetu; dobra wiedza w zakresie towarów budowlanych, umiejętności matematyczne, rozwiązywanie problemów, współpraca w zespole, komunikacja ustna, planowanie i organizowanie pracy, sprawność motoryczna; certyfikat UDT na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem. Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego na poziomie B1.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 930 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej