title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Magazynier
Miejsce pracy: Wieszowa
Numer: StPr/20/0963
OBOWIĄZKI:
praca fizyczna na magazynie, pakowanie, obsługa maszyn vacum, etykietywanie, utrzymanie czystości na stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wieszowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
przyjmowanie bielizny i pościeli szpitalnej z Oddziałów, Bloków Operacyjnych i innych jednostek organizacyjnych, przygotowanie pościeli i bielizny do wydawania...

Operator magazynier

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: wczoraj
Pakowanie części automotive ,operowanie wózkiem elektrycznym prowadzonym ,obsługa magazynuWymagania inne: mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i w...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Borowe

Dodane: wczoraj
WYDAWANIE I PRZYJMOWANIE TOWARU Z MAGAZYNU.ROTACJA TOWARU NA MAGAZYNIE.ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK SAMOCHODÓW.Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...