title

Magazynier

W związku z dynamicznym rozwojem, NGPLAST SP. Z O.O. producent opakowań z siedzibą w Piekarach Ślaskich, zatrudni osobę na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Opis Stanowiska:
  • Rozładunki i załadunki materiałów
  • Obsługa magazynowa produkcji
  • Generowanie i weryfikacja dokumentacji związanej z gospodarką magazynową
  • Udział w inwentaryzacjach
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym + wymiana butli gazowych
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Uczciwość, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji dla potrzebniezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę NGplast Sp. z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych"