title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Magazynier
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0013
OBOWIĄZKI:

wykładnie towaru, przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji, obsługa wózka widłowego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: niekaralność
Uprawnienia: znajomość zasad gospodarki magazynowej
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego, UDT

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 040 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie