title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Magazynier
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0407
OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe i utrzymanie porządku na magazynie, załadunek i rozładunek pojazdów, zarządzanie gospodarką magazynową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne.Umiejętności manualne.Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.Doświadczenie zawodowe nie wymagane.Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie