title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0150
OBOWIĄZKI:

zadania: odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru przechowywanie i składanie towaru obsługa systemów informacyjnych gospodarowanie opakowaniami współpraca z klientami i dostawcami przyjmowanie towarów do magazynu kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową Oferta stażu skierowana dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska finansowana ze środków PUP Ruda Śląska w ramach projektu EFS PO WER V dla osób do 30 roku życia

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

praca na I zmianę 10.00-18.00 pora nocna 22.00-06.00 gwarancja zatrudnienia

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej