title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Magazynier
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1042
OBOWIĄZKI:
Przyjęcie komponentów na magazyn, przygotowanie materiałów do wysyłki, zapewnienie materiałów i surowców do produkcji, zarządzanie pojemnikami magazynowymi, aktualizacja danych w systemie SAP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

umiejętność pracy pod presją czasu, obsługa wózka, uprawnienia UDT na wózki widłowe; zorientowanie na jakość

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

20 - 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach