title

Magazynier

Ogłoszenie numer: 4811592, z dnia 2021-06-10

OSM w Bieruniu powstała w 1948 roku i tworzy najwyższej jakości produkty mleczarskie dla branży cukierniczej, piekarskiej i gastronomii. Obecnie jest to zakład o europejskim standardzie posiadający nowoczesne linie technologiczne do produkcji serów oraz produktów UHT.

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Bieruń, Racibórz

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za właściwą gospodarkę magazynową
  • Przyjmowanie towarów
  • Kompletacja i wydawanie towarów
  • Sprawdzanie zgodności dostarczanych/wydawanych towarów z zamówieniem
  • Rozładunek i załadunek
  • Dbałość o porządek w magazynie

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (preferowane z praktyką)
  • Dyspozycyjność
  • Rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość
  • Umiejętność dbania o ład i porządek
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole

Oferujemy

  • Miejsce pracy w zakładzie produkcyjnym w Bieruniu lub w Raciborzu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia i zabezpieczenie socjalne
  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie