title

Magazynier

Ogłoszenie numer: 5745801, z dnia 2021-10-12

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Kompletowanie zamówień (przygotowanie dostaw),
  • Wydawanie towaru i narzędzi z magazynu,
  • Wykonywanie ogólnych prac magazynowych,
  • Prowadzenie ewidencji i kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

  • Wskazane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (możliwe wykonanie w firmie),
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub pokrewnych czynnościach.

Oferujemy

  • Umowę o pracę - pełny etat,
  • Stabilne zatrudnienie.