title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Magazynier
Miejsce pracy: Rybarzowice
Numer: StPr/21/2494
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie dostaw, prowadzenie ewidencji magazynowej, etykietowanie, przyjmowanie zwrotów, dbanie o asortyment pc market. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6.00-14.00, 13.00-21.00 od pon. do sob. Umowa o pracę na czas określony. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne powyżej 30 roku zycia, kwalifikujących się do projektu RPO.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (kierunek bez znaczenia, mile widziane handlowe). Wymagana umiejętność obsługi komputera, organizacji pracy własnej, chęć do nauki nowych umiejętności, komunikatywność. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Rybarzowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej