title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Magazynier
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/22/0109
OBOWIĄZKI:

kompletwanie zamówień, obsługa klienta, udzielanie informacji o towarze, przyjmowanie dostaw, obsługa, reklamacja

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

chęci oraz motywacja do pracy

Miejsce pracy:

Lubliniec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Trenkwalder

Pracownik w magazynie zwrotów (m/k)

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: dzisiaj
praca jest w magazynie przy obsłudze skanera na hali, pracujemy przy kompletowaniu zamówień, segregowaniu asortymentu i sprawdzaniu zamówień, które wjeżdżają...

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Magazynier – operator wózka widłowego (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania, Obsługa wózków widłowych bocznych. Wymagania: Uprawnienia do...

Roca Polska

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: dzisiaj
Jeżeli posiadasz: Uprawnienia na wózki widłowe UDT, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane), Umiejętność pracy pod...