title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0101
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw towaru - wyładowanie dostaw z aut ciężarowych; planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów; załadunek zamówień do aut dosrtawczych; oznaczanie kartonów i metkowanie produktów; sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fv; obsługa urządzeń magazynowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

min. średnie umiejętności organizacyjne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach