title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Magazynier
Miejsce pracy: Bąków
Numer: StPr/22/0245
OBOWIĄZKI:
przygotowanie zamówień, odbiór towaru, organizacja magazynu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba do 30 r. ż., wykształcenie minimum gimnazjalne, uprawnienia na wózek widłowy.

Miejsce pracy:

Bąków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

LS Technics

Młodszy Magazynier Lotniczy

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Wyślij swoje zgłoszenie, jeśli: posiadasz minimum średnie wykształcenie, uzyskasz zaświadczenie o niekaralności (z KRK), posiadasz prawo jazdy kat. B, znasz...

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno

Dodane: wczoraj
Przyjmowanie i wydawanie towaru, przygotowanie towaru do wysyłki, dbanie o porządek na magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno

Dodane: wczoraj
Przyjmowanie i wydawanie towaru, przygotowanie towaru do wysyłki, dbanie o porządek na magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...