title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Magazynier
Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój
Numer: StPr/22/0358
OBOWIĄZKI:
przygotowanie towaru do magazynowania, dbanie o prawidłowe stany magazynowe, prowadzenie dokumentacji magazynowej, kompleksowe przygotowanie towatu do wysyłki, ewidencjonowanie stanów magazynowych, obsługa programów sprzedażowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wyksztalcenie średnie, osoba sprawna, zdrowa mająca doświadczenie w motoryzacji.

Miejsce pracy:

Goczałkowice-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie