title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Magazynier
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0485
OBOWIĄZKI:
Wydawanie i pozyskiwanie towarów, kontrola jakości i ilości towarów, obieg dokumentów, utrzymanie porządku , wysyłka towarówOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 2 m-ce i 22 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych