title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Magazynier
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/2559
OBOWIĄZKI:
Kompletacja zamówień; przyjmowanie i sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym; wydawanie towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

preferowane uprawnienia do obsługi wózka widłowego wydane przez UDT

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie