title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Magazynier
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1074
OBOWIĄZKI:
rozładunek, załadunek, przyjęcia na magazyn-dokumenty, udział w inwentaryzacjach , utrzymanie czystości i porządku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie zawodwe lub średnie, uprawnienia na wózek widłowy UDT, minimum roczne doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat B, uprawnienia na wózek widłowy, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 420 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach