title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Magazynier
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/20/0608
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: -przyjmowanie i wydawanie towaru -sporządzanie i prowadzenie dokumentacji magazynowej-układanie towaru na magazynie-zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem i kradzieżą-utrzymanie czystości na magazynie-udział w inwentaryzacjach-uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 1 m-cMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów Pokoju 2PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doświadczenie: przynajmniej 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętności: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Znajomość MS Office (Excel,Wodd)

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych