title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Magazynier
Miejsce pracy: Mszana
Numer: StPr/21/0091
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie towarów.Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: obsługa klienta

Wymagania inne:

Wymagane posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego.

Miejsce pracy:

Mszana

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim