title

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Magazynier
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0734
OBOWIĄZKI:
przenoszenie, układanie towaru w magazynie zgodnie z ustalonymi zasadami magazynowania, segregacja opakowań zwrotnych, kompletacja towaru do wydania. Wysokośc wynagrodzenia uzależniona jest od umiejętnośći zawodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, Uprawnienia mile widziane, ale posiadanie ich wpłynie na wysokość wynagrodzenia : aktualne uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kat B, sprawne przyswajanie wiedzy w zawodzie, praca w relacji z zespołem na zmianie magazynowej, dostrzeganie pozytywów działania, zaangażowanie w wnoszenie innowacji w sposobie wykonywania zadań, efektywność

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach