title

Magazynier(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Magazynier(staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1088
OBOWIĄZKI:
Magazynier(STAŻ)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie, znajomość podstawowych zagadnień związanych z działalnością handlową oraz logistyczną

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Magazynier / Serwisant opon

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: dzisiaj
Montaż i wymiana ogumienia Wymiana oleju Drobne naprawy serwisowe Prace magazynowe ( przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem ) Dbałość o prawidłowy...

Zamel Sp. z o.o.

Magazynier

Lokalizacja: śląskie / Pszczyna

Dodane: dzisiaj
Wymagania: wykształcenie średnie uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera umiejętność pracy w...

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Magazynier meblowy

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie zawodowe/średnie...