title

Majster / Mistrz robót mostowych

Ogłoszenie numer: 4489322, z dnia 2021-04-22

Poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Polska – woj. śląskie, woj. opolskie oraz Praca za granicą – Niemcy,
  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty mostowe,
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem prac,
  • organizowanie procesu budowy,
  • prace z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • wspomaganie kierownika/inżyniera budowy w prowadzonej inwestycji,
  • zapewnienie zgodności wykonywanych robót pod względem ilości, jakości, terminów.

Wymagania

  • planowanie i organizacja poszczególnych etapów realizacji prac budowlanych,
  • umiejętność zarządzania materiałami i sprzętem,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • znajomość obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • biegła znajomość czytania rysunków technicznych
  • znajomość przepisów i zasad BHP,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość języka niemieckiego.

Doświadczenie

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku majster/mistrz robót budowlanych/mostowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowach w Niemczech.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach,
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy.