title

Malarz konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Malarz konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1531
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie zawodowe, doświadczenie 3-5 lat. Malowanie konstrukcji stalowych. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: sekretariat@artech-rybnik.com.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Malarz

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2020-11-20
Wykształcenie i doświadczenie: brak wymagań; jedna zmiana; miejsce pracy: GliwiceWymagania konieczne: Zawód: Malarz budowlanyWykształcenie: brak lub niepełne...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Malarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2020-11-19
malowanie konstrukcji stalowych hydrodynamiczneWymagania konieczne: Zawód: Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych (wymagany staż - lata:...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Malarz-gipsiarz

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-11-19
malarz-gipsiarz. Miejsce wykonywania pracy Zabrze i okolice.Wymagania konieczne: Zawód: Malarz budowlany (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne...