title

Malarz Taboru

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w Dziale Ciężkiego Utrzymania Lokomotyw.

Opis stanowiska

  • Prace malarskie
  • Prace szlifierskie
  • Prace montażowe

Profil kandydata

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie na stanowisku malarz-lakiernik mile widziane
  • Umiejętność przygotowania do nakładania powłok lakierniczych i wykończenia powierzchni (szpachlowanie, szlifowanie, polerowanie)
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność współpracy i pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet Medicover Sport
  • Wczasy pod gruszą