title

Malarz

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Malarz
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/21/0008
OBOWIĄZKI:
prace malarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B


Wymagania inne:

doświadczenie na ww. stanowisku

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Operator produkcji

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: 2021-01-19
praca przy produkcji części komponentów metali wykorzystywanych przy podwieszaniu mostów Wymagania inne: mile widziany rok doświadczenia na stanowisku operatora...

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Samodzielny referent

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-01-19
- Prowadzenie spraw z nawiązywaniem , rozwiązywaniem stosunków pracy z pracownikami, naliczanie nagród jubileuszowych, dodatków za staż pracy.- Miejsce pracy:...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Handlowiec w zakresie obrotu wyrobami hutniczymi

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-01-19
Zakup i sprzedaż wyrobów hutniczych. Kontakt z działami sprzedaży i magazynem. Wymagane doświadczenie zawodowe w handlu w zakresie obrotu wyrobami hutniczymi...