title

Manager gminnej strefy rozwoju w gminie

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0968
OBOWIĄZKI:
- Po zaliczeniu szkolenia: obsługa zadań placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1) wdrażanie celów projektu Akcelatory Biznesu Studentów, 2) wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminne Strefy Rozwoju, 3) obsługa zadań placówki akademickiego Biura karier planowanej do utworzenia na terenie gminy, 4) zarządzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych (zleceniodawcami tylko podmioty gospodarcze) 5) promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki. - Miejsce wykonywania pracy: na początek praca zdalna. Po uruchomieniu biura w Katowicach (PUNKT INFORMACJI HANDLOWEJ) przejście na pracę stacjonarną.Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie ukończone maturą. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach