title

Manager Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 3950778, z dnia 2020-11-30

Jednym z ważniejszych, długotrwałych przedsięwzięć spółki Ferona S.A., jest zdobywanie nowych rynków sprzedaży. Z tego właśnie powodu nastąpiła decyzja o utworzeniu spółki Ferona Polska S.A która rozpoczęła sprzedaż wyrobów hutniczych na terenie Polski w lipcu 2007. Jest to spółka partnerska ze 100% udziałem Ferony A.S. Siedziba spółki znajduje się Mysłowicach na ul. Mikołowskiej 31 w pobliżu autostrady Katowice-Kraków. Spółka Ferona Polska S.A. w swej działalności będzie się opierać na długoletnim doświadczeniu Ferony A.S. korzystając z jej doradztwa w zakresie finansów, technologii informatycznej oraz Systemu Managementu Jakości.

Miejsce pracy: śląskie / Mysłowice

Opis stanowiska

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych i kompleksową obsługę klientów hurtowych, w tym:

  • sprzedaż produktów i usług firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z już istniejącymi,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • realizację założonego budżetu sprzedaży.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze klientów w branży hutniczej,
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • zdolność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych i rozwoju,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i aktywnym zespole.