title

Manewrowy - stażysta

REKRUTACJA OTWARTA

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje osób na stanowisko:

Numer referencyjny: JSWL – MANEWROWY
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, sprawdzanie stanu rozjazdów i zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawianiem, odstawianiem i dostawianiem wagonów (po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego i uzyskaniu uprawnień manewrowego).

Miejsce pracy: BOCZNICA KWK BUDRYK, BOCZNICA KWK KNURÓW – SZCZYGŁOWICE RUCH KNURÓW, BOCZNICA PRZYJAŹŃ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, BOCZNICA PRZY KOKSOWNI JADWIGA.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • Bardzo dobry stan zdrowia wymagany do wykonywania czynności na danym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu czynności.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.